УКР
УКР
05.01.2012 17:24
Поділитися

Григорій Герман: «В нашому шоу Анатолій Васерман довго би не витримав…»

0

Григорію, розкажіть, як працюється в проекті «Втриматись у кріслі»?

– Дуже прикольно. Цікаво, живо і весело. Скажімо працювати в серйозному жанрі мені було набагато важче – там більш гнітючі почуття. Тут, звичайно, шалений ритм. Ми знімаємо багато, з маленькими перервами, і голосові зв’язки під кінець дня просто не витримують. Але тим паче загальне враження лишається дуже хороше!

Чи зручно Вам працювати в жанрі інтелектуального шоу?

– Формат інтелектуального шоу для мене не новий, адже «Таксі» також було інтелектуальним шоу, і там ми також роздавали гроші. Але «Втриматись у кріслі» дещо інша гра, адже передбачає роботу в студії. Тут шалена енергетика! Енергетика публіки, залу та окремих гравців, яка підхоплює тебе та несе. Зал в цій грі насправді дуже важливий. Не те щоб він підказував, але граючи ти відчуваєш підтримку глядачів і заряджаєшся його енергетикою.

Як далося рішення змінити амплуа голосу каналу та вийти на екран?

– Ну рішення вже давнє та цілком логічне. Ще з 92-ого року я працю на радіо, пізніше я став голосом каналу ICTV, і після того логічним продовженням стала кар’єра телеведучого. Я люблю радіо і навіть інколи скучаю за ним, але на телебаченні набагато більше засобів для вираження себе, тут легше передати свою емоцію, думку. Телебачення все-таки ширша і цікавіша сфера застосування свого таланту.

Розважальний формат – це моє!

Чи не задумувались над створенням власних проектів?

– Розважальний формат – це моє. Я б ніколи не зміг вести політичну телепрограму, бо навіть з неї зробив би щось веселе. Тому, думаю, це довго не протривало б, адже наші політики не люблять сміятись над собою. Я навіть скажу так – вони цього не вміють. От Сільвіо Берлусконі, Вінстон Черчилль завжди вміли сміятись над своїми недоліками, звичками та навіть рішеннями. А наші політики, як тільки з’являються камери, одразу стають «мегасерйозними» та «наддержавними».

Люди які з Вами працюють підмічають, що Ви постійно генеруєте жарти, досить часто навіть поза кадром. Чи заготовлюєте жарти завчасно, чи все-таки це експромт?  

– І так, і так. Ніхто тобі не скаже, що створює всі жарти на ходу! Всі гумористичні та розважальні програми, навіть «над рейтингові», частину жартів готують заздалегідь, а частину імпровізують. Працювати лише експромтом великий ризик. Телезйомки дуже дорогий процес, тому потрібно бути готовим завчасно до всього. Просто потрібно вміти діяти поза планом. Мені дуже пощастило працювати з Олександром Сталеваром з українського Comedy Club, який готував жарти для проекту «Утриматись в кріслі». У нас, на диво, співпав гумор. Завдяки такій співпраці зі Сталеваром мені набагато легше працювалось. Ми знімали 3-4 шоу вдень, це 10 годин безперервних жартів – витримати дуже важко. Я думаю, навіть Бені Хіл працював в легшому режимі…

Що нового буде в шоу «Втриматись у кріслі», адже українського глядача не здивуєш інтелектуальними шоу?

– Формат тут дуже цікавий і несподіваний як для інтелектуального шоу. У нас з’являється центральна персона у грі, особа чемпіона. Йому, як на мене, даються неймовірно широкі повноваження. В інтелектуальних шоу взагалі незвично аби особливої ролі надавали власне гравцям. Багато несподіваних ходів, багато крутих поворотів. Буває таке, що чемпіон заробляє гроші, а отримує призовий фонд суперника. Я думаю, в такому шоу відомий ум Анатолій Васерман довго би не витримав, адже він дуже добра людина. А тут інколи потрібно бути сволотою та жорстокосердним негідником.

Як Ви ставитесь до того, що практично щоденно будете з’являтись в ефірі? Чи не боїтеся набриднути глядачеві?

– Всі ведучі прагнуть, як найчастіше бути на екрані. Інша річ – у мене вже була така програма. З приводу набриднути, то тут все залежить від глядача. Я ж буду робити все від мене залежне, аби бути щодня дещо різним та новим. Наскільки це вийде, нехай судить глядач. Я вдячний рідному каналові ICTV за можливість зніматись в такому шоу.

Дивіться нове інтелектуально-розважальне шоу «Втриматись у кріслі» по будням о 13:05 на каналі ICTV!

Буду робити все, аби бути щодня різним та новим!

05.01.2012 17:24
0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору