05.01.2012 17:24
Поділитися

Григорій Герман: «В нашому шоу Анатолій Васерман довго би не витримав…»


Григорію, розкажіть, як працюється в проекті «Втриматись у кріслі»?

– Дуже прикольно. Цікаво, живо і весело. Скажімо працювати в серйозному жанрі мені було набагато важче – там більш гнітючі почуття. Тут, звичайно, шалений ритм. Ми знімаємо багато, з маленькими перервами, і голосові зв’язки під кінець дня просто не витримують. Але тим паче загальне враження лишається дуже хороше!

Чи зручно Вам працювати в жанрі інтелектуального шоу?

– Формат інтелектуального шоу для мене не новий, адже «Таксі» також було інтелектуальним шоу, і там ми також роздавали гроші. Але «Втриматись у кріслі» дещо інша гра, адже передбачає роботу в студії. Тут шалена енергетика! Енергетика публіки, залу та окремих гравців, яка підхоплює тебе та несе. Зал в цій грі насправді дуже важливий. Не те щоб він підказував, але граючи ти відчуваєш підтримку глядачів і заряджаєшся його енергетикою.

Як далося рішення змінити амплуа голосу каналу та вийти на екран?

– Ну рішення вже давнє та цілком логічне. Ще з 92-ого року я працю на радіо, пізніше я став голосом каналу ICTV, і після того логічним продовженням стала кар’єра телеведучого. Я люблю радіо і навіть інколи скучаю за ним, але на телебаченні набагато більше засобів для вираження себе, тут легше передати свою емоцію, думку. Телебачення все-таки ширша і цікавіша сфера застосування свого таланту.

Розважальний формат – це моє!

Чи не задумувались над створенням власних проектів?

– Розважальний формат – це моє. Я б ніколи не зміг вести політичну телепрограму, бо навіть з неї зробив би щось веселе. Тому, думаю, це довго не протривало б, адже наші політики не люблять сміятись над собою. Я навіть скажу так – вони цього не вміють. От Сільвіо Берлусконі, Вінстон Черчилль завжди вміли сміятись над своїми недоліками, звичками та навіть рішеннями. А наші політики, як тільки з’являються камери, одразу стають «мегасерйозними» та «наддержавними».

Люди які з Вами працюють підмічають, що Ви постійно генеруєте жарти, досить часто навіть поза кадром. Чи заготовлюєте жарти завчасно, чи все-таки це експромт?  

– І так, і так. Ніхто тобі не скаже, що створює всі жарти на ходу! Всі гумористичні та розважальні програми, навіть «над рейтингові», частину жартів готують заздалегідь, а частину імпровізують. Працювати лише експромтом великий ризик. Телезйомки дуже дорогий процес, тому потрібно бути готовим завчасно до всього. Просто потрібно вміти діяти поза планом. Мені дуже пощастило працювати з Олександром Сталеваром з українського Comedy Club, який готував жарти для проекту «Утриматись в кріслі». У нас, на диво, співпав гумор. Завдяки такій співпраці зі Сталеваром мені набагато легше працювалось. Ми знімали 3-4 шоу вдень, це 10 годин безперервних жартів – витримати дуже важко. Я думаю, навіть Бені Хіл працював в легшому режимі…

Що нового буде в шоу «Втриматись у кріслі», адже українського глядача не здивуєш інтелектуальними шоу?

– Формат тут дуже цікавий і несподіваний як для інтелектуального шоу. У нас з’являється центральна персона у грі, особа чемпіона. Йому, як на мене, даються неймовірно широкі повноваження. В інтелектуальних шоу взагалі незвично аби особливої ролі надавали власне гравцям. Багато несподіваних ходів, багато крутих поворотів. Буває таке, що чемпіон заробляє гроші, а отримує призовий фонд суперника. Я думаю, в такому шоу відомий ум Анатолій Васерман довго би не витримав, адже він дуже добра людина. А тут інколи потрібно бути сволотою та жорстокосердним негідником.

Як Ви ставитесь до того, що практично щоденно будете з’являтись в ефірі? Чи не боїтеся набриднути глядачеві?

– Всі ведучі прагнуть, як найчастіше бути на екрані. Інша річ – у мене вже була така програма. З приводу набриднути, то тут все залежить від глядача. Я ж буду робити все від мене залежне, аби бути щодня дещо різним та новим. Наскільки це вийде, нехай судить глядач. Я вдячний рідному каналові ICTV за можливість зніматись в такому шоу.

Дивіться нове інтелектуально-розважальне шоу «Втриматись у кріслі» по будням о 13:05 на каналі ICTV!

Буду робити все, аби бути щодня різним та новим!

05.01.2012 17:24Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору