УКР
УКР
27.12.2011 18:55
Поділитися

Глядачам ICTV запропонують «Втриматись у кріслі»!

0

У сучасному світі розум — найкраща інвестиція, яка приносить хороші та постійні дивіденди. З 4 січня ICTV пропонує заробити гроші на своєму інтелекті у новому розважальному шоу «Утриматись в кріслі»!

«Втриматись у кріслі» — українська версія популярного французького інтелектуально-розважального шоу «Hold On to Your Seat», де багатіють завдяки своєму розуму. Головне завдання учасника – сісти у крісло і утримуватись у ньому якомога довше, змагаючись з фіналістами кожної гри. Переможець одержить все: гроші суперника і чемпіонське крісло.

 Ведучим інтелектуального шоу став шоу-мен Григорій Герман:

— Тут кожен може заробити гроші завдяки ерудиції. Ми обираємо Чемпіона, який має зайняти та якнайдовше просидіти у кріслі. У шоу «Утриматись в кріслі» ми робимо розумних багатими!

 Перший переможець гри опиниться у кріслі чемпіона, та чи надовго? У кожній наступній програмі гравці змагатимуться між собою за вихід у фінал. У першому турі ведучий поставить учасникам по 2 запитання на загальну ерудицію. Правильна відповідь без підказок коштує 5 балів. Якщо гравець не впевнений у своїх силах, може отримати чотири варіанти відповіді, але тоді заробить лише 3 бали. Учасник має право попросити ведучого залишити всього два варіанти, і тоді за правильну відповідь отримає 1 бал. Чотири гравця з шести, які наберуть найбільшу кількість балів, вийдуть у наступний тур.

 У другому турі учасники матимуть однакові запитання, на які повинні дати письмову відповідь. Той, хто набере найбільшу кількість балів — стане фіналістом. Він побореться з Чемпіоном за право зайняти його місце в кріслі!

 — У нашій грі Чемпіон має численні привілеї, — говорить ведучий. — Хай хтось вважає, що це несправедливо, але нам начхати. Правила є правила. Саме Чемпіон обирає тему запитань для себе і свого суперника з тих чотирьох тем, які ми пропонуємо.

 Чемпіон має шанс підтвердити свій титул, примножити свій виграш та втриматися в кріслі. Але якщо фіналіст виявиться розумнішим за чемпіона, то посяде його місце в кріслі та отримає по 100 гривень за кожний бал, зароблений суперником. Але не все так просто у цьому проекті. Чемпіон може підкупити переможця!

 Дивіться з 4 січня, у будні, о 13:00 інтелектуальне шоу «Втриматись у кріслі» на ICTV!

27.12.2011 18:55
0Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору