27.12.2011 18:55
Поділитися

Глядачам ICTV запропонують «Втриматись у кріслі»!


У сучасному світі розум — найкраща інвестиція, яка приносить хороші та постійні дивіденди. З 4 січня ICTV пропонує заробити гроші на своєму інтелекті у новому розважальному шоу «Утриматись в кріслі»!

«Втриматись у кріслі» — українська версія популярного французького інтелектуально-розважального шоу «Hold On to Your Seat», де багатіють завдяки своєму розуму. Головне завдання учасника – сісти у крісло і утримуватись у ньому якомога довше, змагаючись з фіналістами кожної гри. Переможець одержить все: гроші суперника і чемпіонське крісло.

 Ведучим інтелектуального шоу став шоу-мен Григорій Герман:

— Тут кожен може заробити гроші завдяки ерудиції. Ми обираємо Чемпіона, який має зайняти та якнайдовше просидіти у кріслі. У шоу «Утриматись в кріслі» ми робимо розумних багатими!

 Перший переможець гри опиниться у кріслі чемпіона, та чи надовго? У кожній наступній програмі гравці змагатимуться між собою за вихід у фінал. У першому турі ведучий поставить учасникам по 2 запитання на загальну ерудицію. Правильна відповідь без підказок коштує 5 балів. Якщо гравець не впевнений у своїх силах, може отримати чотири варіанти відповіді, але тоді заробить лише 3 бали. Учасник має право попросити ведучого залишити всього два варіанти, і тоді за правильну відповідь отримає 1 бал. Чотири гравця з шести, які наберуть найбільшу кількість балів, вийдуть у наступний тур.

 У другому турі учасники матимуть однакові запитання, на які повинні дати письмову відповідь. Той, хто набере найбільшу кількість балів — стане фіналістом. Він побореться з Чемпіоном за право зайняти його місце в кріслі!

 — У нашій грі Чемпіон має численні привілеї, — говорить ведучий. — Хай хтось вважає, що це несправедливо, але нам начхати. Правила є правила. Саме Чемпіон обирає тему запитань для себе і свого суперника з тих чотирьох тем, які ми пропонуємо.

 Чемпіон має шанс підтвердити свій титул, примножити свій виграш та втриматися в кріслі. Але якщо фіналіст виявиться розумнішим за чемпіона, то посяде його місце в кріслі та отримає по 100 гривень за кожний бал, зароблений суперником. Але не все так просто у цьому проекті. Чемпіон може підкупити переможця!

 Дивіться з 4 січня, у будні, о 13:00 інтелектуальне шоу «Втриматись у кріслі» на ICTV!

27.12.2011 18:55Топ відео

    Поки що немає матеріалів ...

Ми рекомендуємо

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV

Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору